Skip to content Skip to footer

DEĞERLERİMİZ

Başarımızın en önemli sermayesi, üç ana prensip üzerine inşa ettiğimiz davranış modelimiz:

Saygı, Sorumluluk, Yenilikçilik

Değerlerimiz

RESPECT

Gürsoy Grup olarak insanlığın sahip olması gereken en önemli değerin saygı olduğunu bilinciyle hareket ediyoruz. Biz imzamızı attığımız  her projede ve faaliyette, bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.   

Heyecanımızı var olduğumuz manevi zenginlikler ve üzerinde yaşadığımız toprakların geleneğinden alıyoruz. Bu nedenle kültürümüze ve değerlerimize sahip çıkarak, bize verilen emanetlere karşı duyduğumuz saygı ile örneklik teşkil eden projelere imza atıyoruz.

Biz, doğanın tüm canlılara gösterdiği cömertliğinden hisse alarak, tüm iş süreçlerimizde çevreye duyarlılık temel prensibini ön planda tutuyoruz. Bu nedenle bugünde ve yarında dahi topluma temas eden her bir yapının insanımız için olan öneminden hareketle, tarihimizi ve geleneğimizi yaşatmak için somut adımlar atmaya devam edeceğiz.

RESPONSIBILITY

Gürsoy Grup olarak toplumumuzun edebi ve ahlaki çizgilerine saygı prensibiyle hareket etmekteyiz. Kamusal akla, hikmete, düşünceye, kültüre ve bilgeliğe karşı saygın duruşumuzu korurken, insanımız için doğru, yararlı ve sürdürülebilir olanı temsil eden projelere imza atmaya özen gösteriyoruz.

Milli değerlerimize gösterdiğimiz saygı ve sektörde örnek olma sorumluluğumuz ile gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde etkin ve yetkin bir duruş sergilemeyi arzuluyoruz. Bireyin ve toplumun kültür ve eğitim seviyesini yükseltmek için azami çaba sarf ediyoruz.  

Bugüne ve geleceğe karşı sorumluluk prensibiyle hareket eden şirketimiz, tüm iş süreçlerinde ve sosyal hayatında, çevreye duyarlılık temel prensibi ile hareket etmektedir. Bu prensip doğrultusunda sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak destek veriyoruz.

Değerlerimiz
Değerlerimiz

YENİLİKÇİLİK

Gürsoy Grup olarak sürekli yenilik ve gelişim için değişimi ön planda tutarak, değer ve prensiplerimizden ödün vermeden değişimi her zaman destekledik ve destekliyoruz. İmzamızı attığımız her projenin en iyi şekilde tamamlanmasını sağlayacak olan çalışanlarımız için yatırım yapıyoruz.

Ele aldığımız tüm projelerde büyük resmi görerek, zamanın gereklerini takip ediyor, yeni fikir ve ürünlere destek veriyoruz. Sonuç odaklı çalışarak kurumumuzun stratejisini ve hedeflerini yüksek tutuyoruz.  Bu maksatla da müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, dahil olduğumuz tüm işlerde onlara katkı sunmayı ve en kaliteli hizmet sunmayı kendimize öncelikli iş modeli olarak benimsiyoruz. Gürsoy Grup olarak, ahlaki olmaktan, ahlaki davranmaktan, ahlakı temsil etmekten asla taviz vermeden mutlu bir gelecek için çalışıyor ve çalışacağız.