Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Venezia AVM kapılarını açtı

Venedik’in mimari estetiği ile Türkiye’nin en kaliteli markalarını bir araya getiren Venezia AVM, 30 Temmuz 2015’te kapılarını alışveriş severlere açtı.

Venedik’in mimari estetiği ile Türkiye’nin en kaliteli markalarını bir araya getiren Venezia AVM, 30 Temmuz 2015’te kapılarını alışveriş severlere açtı.

Toplamda 68.000 metrekare kiralanabilir alan bulunan projemizde 156 adet dükkan-mağaza bulunuyor. Bölgeye büyük değer katacak olan Venezia projemizin ilk aşaması olan AVM, alışveriş meraklılarına farklı bir alışveriş keyfi yaşatıyor. Dünyaca ünlü markaları “outlet” fırsatlarıyla ziyaretçilerimizle buluşturuyoruz. Giyimden aksesuara, elektronikten mobilyaya, çocuk giyiminden marketlere kadar pek çok kategoride mağazamız açık ve kapalı alanlarda konumlanıyor. Saat 11 ile akşam 11 arasında açık olacak olan AVM ile Venedik’i İstanbul’a taşıdık. Ziyaretçilerimiz genişliği 8-12 metreyi bulan su kanalında gondollarla gezintiler yapabilecek, meşhur San Marco Meydanı’nın kenarında kurulan yeme içme alanlarında sosyal yaşamın tüm nimetlerinden faydalanabilecek. Yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçinin gelmesini beklediğimiz Venezia AVM ile “outlet” kavramına yeni bir soluk katmayı planlıyoruz.

Venezia AVM, TEM Otoyolu’nun hemen yanında Eski Edirne Asfaltı üzerinde yer alıyor. Habipler – Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlanan projemize, yapımına başlanan Mecidiyeköy – Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı sağlanacak.

Vialand Tema Park’tan edindiği tecrübesi ve yeteneklerini Venezia AVM’ye taşıyan Grubumuz, İstanbul’a değer katan projelere imza atmaya devam edecek.