Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Gürmak Çelik


Gürmak Çelik, paslanmaz ankraj ve GSM baz istasyonu sistemleri, inşaat grubuna çelik konstrüksiyon parçaları, metal ankreaj mermer, granit bağlama elemanları ve demiryolları, ray bağlantı sistemleri üretiyor.

Metal imalat sanayiindeki teknoloji ve mühendislik çözümleriyle aranan sağlam bağlantıları kuracak yenilikçi ve sonuç odaklı ürettiği çözümler ile teknik çözümler ile Gürmak Çelik, yirmi yılı aşkın deneyimi ile Türkiye sanayisine hizmet veriyor. Modern üretim teknolojileri kullanarak kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlamayı kendisine hedef belirleyen Gürmak Çelik, Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayan öncü üreticilerden biridir. Sürekli yatırımlarla ve Ar-Ge faaliyetleri ile değişen ihtiyaçları daima müşterileri veya kullanıcılar vasıtası ile takip eden firma, her zaman ürün geliştirici kimliği ile ön plandadır. Modern üretim tesislerinde ürettiği ürünler ile kalitesini kanıtlayan Gürmak Çelik, uzun yıllardır Türkiye Devlet Demiryolları (TCDD) kurumuna tedarikçi olarak hizmet veriyor.

Gürmak Çelik değişen, gelişen dünya pazarı ile sürekli etkileşim sağlayarak uluslararası pazardaki yerini daimi kılacaktır.

www.gurmakcelik.com.tr