Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Başkanın Mesajı

Hepimizin temel prensibi, Peygamber Efendimiz’ in (s.a.v.) insan için koyduğu ölçü ile aynı: “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.”

Gürsoy grup var olduğu  manevi zenginliklerinden ilham alınarak kurulmuş, hiç durmadan ilk günkü heyecan ile büyümeye devam eden ve her çalışanını sahiplenme duygusu ile bünyesine dahil eden büyük bir ailenin adıdır. Bu ailenin en temel amacı; bizi biz yapan değerleri korumak ve bu değerleri altına imza attığımız her işe yansıtmaktır.

Dünyanın birçok noktasında  Gürsoy Grup’u temsil eden şirketlerimiz ve bizlere bir çok faaliyette ortak olan yerli-yabancı kuruluşlar ile hem ülkemize hem de farklı milletlere hizmet vermekteyiz. Bu başarının en önemli sermayesi, üç ana prensip üzerine inşa ettiğimiz davranış modelimiz: saygı; sorumluluk; yenilikçilik.

Gürsoy grup olarak faaliyet içinde bulunduğumuz tüm sektörlerde bu prensiplerden ödün vermeden tüm yükümlülüklerimizi hakkiyle yerine getirmeye gayret ediyoruz. Üzerinde yaşadığımız toprakların kültürel çeşitliliğini, insanlarımızın ananevi mirasını korumak ve gelecek nesillere aktarmak için somut adımlar atıyoruz.

Ecdadımızın bizlere bıraktığı eserleri koruyor, restore ediyor ve modern bir işlev kazandırarak bugünün nesillerine hizmet etmelerine vesile oluyoruz. Bu süreçte ailemizin her mensubuna güveniyor ve onların iş güvenliği hususunda en yüksek ihtimamı gösteriyoruz. İnsan haklarına saygılı, çevreye ve doğaya duyarlı prensip ve kaidelerle yürüyoruz.

20 Yıldır grubumuzun tüm faaliyetlerini insan odaklı yaklaşım ile sürdürüyor, toplumumuzun ihtiyaçlarına göre çözümler üretirken ileri teknolojiden yararlanıyor, alanında uzman isimler ile çalışıyoruz.

Konforlu, güvenli ve mutlu bir yaşam sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz konut ve eğlence temalı projelerimiz ile hem insanımızın hem de geleceğimiz olan çocuklarımızın güler yüzlerini görmeyi arzu ediyoruz.

Grubumuz, inşaat, maden, hizmet, eğlence, turizm, sanayi, gıda, teknoloji ve enerji gibi sektörlerde aktif olarak çalışan birbirinden başarılı markalara sahip. Hepimizin temel prensibi, peygamber efendimiz’ in (s.a.v.) İnsan için koyduğu ölçü ile aynı: “insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.” Gürsoy grup olarak toplumumuza hizmet anlayışı ile çıktığımız yoldaki tüm hesaplarımızı etrafımıza fayda ve insanlarımıza hizmet ile baki tutuyoruz.

Biz İstanbul’a aitiz, İstanbul ise bize emanet. Şehre ve onun bünyesinde barındırdığı kültürel çeşitliliği yaşatacak, geçmişle olan bağımızı güçlendirecek ve bizi bu şehre daha çok bağlayacak projeler ile bugünlere geldik. Bütün çalışanlarımızla  tek bir takım olarak el ele hareket ederek, daha mutlu bir gelecek için çalıştık, çalışacağız.

Bugün İstanbul’un siluetini süsleyen birçok eserde Gürsoy Grup’un izleri var. Bundan övünmüyoruz. Biz, bize verilmiş olan emanetlerin hakkını vermekle bizlere yakışır bir duruş sergilemeyi temenni ediyoruz.

Bu dünya ,bu vatan ve bilhassa yaşadığımız bu kutlu şehir bize ve nesillerimize emanet. 

Mutluyuz ve Şükran Duyuyoruz.

Hasan Gürsoy