Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Hakkımızda

Dünden Bugüne Gürsoy Grup

Gürsoy Grup; inşaat, maden, hizmet, eğlence, turizm, sanayi, gıda, teknoloji ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

30 yıla yaklaşan tecrübesini üstlendiği benzersiz projelere aktarmak suretiyle, konut, alış-veriş ve iş merkezleri, eğlence parkı inşaatları, altyapı ve çevre düzenlemeleri ile dünyaca ünlü tarihî eserlerin restorasyonunu icra etmektedir.

İnşaata ilaveten Gürsoy Grup bünyesinde, Maden sektöründe; Blackgreen, BG Maden, Erkay Maden, Hizmet sektöründe; Vialand Mall, Vialand Palace, Venezia Outlet, Çarşı Pazar, Eğlence sektöründe; Vialand Tema Park, Vialand Parkur, Jungle İstanbul, Vialand Açık Hava Sahnesi, Turizm sektöründe Çamlıca Turizm, Sanayi sektöründe; Gürmak Demiryolu, Gıda sektöründe; Şehrekmek, Teknoloji Sektöründe; Exepix, Enerji sektöründe; Gürsoy Enerji, Sosyal Sorumluluk Alanında ise Gürsoy Vakfı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gürsoy Grup, tüm faaliyetlerinin odağına “insanı” almakta, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi için profesyonel çözümler üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş bine yakın çalışanı ile Gürsoy Grup, şehirli insanın yaşam konforunun artırılması, kültürel ve tarihî mirasın gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle topluma faydalı olmak için çalışmaktadır.