Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Güryapı Taahhüt


İnsan odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası piyasada, 20 yılı aşkın bir süredir Gürsoy Grubu temsil eden Güryapı Taahhüt, inşaat sektörünün lider firmaları arasındaki yerini koruyor.

Bilgi birikimi ve insan kaynağını, topluma ve ülkeye hizmet ve yaşam kalitesini yükseltmek için kurgulayan Güryapı Taahhüt, inşaat, restorasyon ve alt yapıda uzmanlaşmıştır.

İnşaat alanında özellikle geleceği şekillendiren büyük projeleri hayata geçiren Güryapı, ele aldığı her türlü taahhütü yerine getirerek güven ve memnuniyet tesis etmiştir. Güryapı Taahhüt, toplu konutlar, temalı konut projeleri, alışveriş ve iş merkezleri, eğlence parkı projeleri, müze, otel ve kültür yapılarını titizlikle hayata geçirdi. Bu başarılarından edindiği tecrübeleri sayesinde Güryapı Taahhüt, bugün bu ve benzeri projeleri eş zamanlı olarak gerçekleştirebilecek deneyim ve kapasiteye sahip, yenilikçi ve vizyoner bir kuruluştur.

Uzmanlığını teknolojik ve çağdaş çözümlerle kurgulayıp, geleceği inşa eden Güryapı Taahhüt, geçmişe de sahip çıkma misyonunu daha da ilerilere taşımayı hedeflemektedir.

Gürsoy Grup’un ayrı bir heyecan ve şevkle hizmet verdiği İstanbul, Güryapı Taahhüt için de hem restorasyon hem de inşaat ve altyapı olarak dikkat çekici projelere imza attığı bir şehir olmaktadır. Günlük hayatın kalbinin attığı, toplumsal gelişmeyi destekleyen ve ekonomik büyümeye olanak sağlayan alt yapı projeleriyle Güryapı, önemli kentsel çalışmalara imzasını atmıştır ve atmaya devam edecektir.

Türkiye’nin bu önemli metropolünün ruhunu, kültürünü, tarihini ve estetik anlayışını yeni yaşam alanları ile yeniden kurgulamak, planlamak ve hayata geçirmek, Güryapı Taahhüt için uluslararası düzeyde projeler inşa ederken önemli bir referans noktası teşkil etmektedir.

http://www.guryapitaahhut.com.tr