Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Gürmak Demiryolu


Gürmak Demiryolu İstanbul merkezli olarak kurulduğu yıllardan buyana gelen 30 yıldan fazla süreli bağlantı malzemeleri imalatı tecrübesi ile Gürsoy Yatırım Holding bünyesinde yenilenerek ...

Gürmak firması İstanbul merkezli olarak kurulduğu yıllardan buyana gelen 30 yıldan fazla süreli bağlantı malzemeleri imalatı tecrübesi ile Gürsoy Yatırım Holding bünyesinde yenilenerek Gürmak Demiryolu adı altında uluslararası demiryolu bağlantı sistemleri sağlayıcısı haline gelmiştir.

Sıcak dövme imalatçılığından gelen Gürmak Türkiye’nin ilk yerli demiryolu bağlantı parçaları üreticisi olarak kendini kanıtlamış ve T.C.D.D kuruluşuna 1987 yılından itibaren ürün tedarik etmeye, yelpazesini genişleterek devam etmektedir. Aynı zamanda Türkiye sınırlarını aşarak ihracata başlamış ve uluslararası alanda öncü ve güçlü bir firma haline gelmiştir. 2011 senesinde 21.000 metrekare üzerine kurulan Çankırı fabrikası ile beraber yüksek üretim kapasitesine ulaşmış ve iş ortaklarına çok daha hızlı ve verimli hizmet sunmaya başlamıştır.

İstanbul ve Çankırı fabrikalarında üretilen ray bağlantı sistemleri ve ürünleri geniş bir coğrafyada rayları güvenle sabitlemektedir.

Gürmak bağlantı sistemlerinin kalitesi uluslararası kuruluşlarca test edilmiş ve onaylanmıştır. Alman Demiryollarının tedarikçileri listesinde bulunan Gürmak Demiryolu, Münih ve Viyana teknik üniversitelerinden edindiği raporlar ile kalitesinden taviz vermemektedir.

http://gurmakdemiryolu.com.tr