Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Gürsoy Realty


2015 yılında kurulan Gürsoy Realty, Türkiye’nin ve özellikle de İstanbul’un en değerli emlak yatırımlarını portföyünde bulunduran, “Tam Hizmet” Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık firması olarak ücretsiz hizmet veriyor.

Gürsoy Grup’un değerlerinden ve davranış modellerinden esinlenerek hizmet dünyasına giriş yapan Gürsoy Realty, Doğu ile Batı’nın gözbebeği olan İstanbul’un marka değerini artırmayı hedefliyor. Gürsoy Realty, bu güzel şehrin maddi ve manevi değerlerini ön plana çıkaran konut projelerini yerli ve yabancı yatırımcılar ile buluşturuyor.

Danışanlarının değer ve beklentilerini çok iyi bilen, İstanbul’un yatırım noktalarına hakim dinamik kadrosu ile gayrimenkul sektöründeki doldurulamaz yerini alan Gürsoy Realty, müşterilerine değer katacak, keyif verecek seçenekler ile emlak danışmanlığı, ağırlama, bürokratik danışmanlık, satış sonrası gibi kanallarda son derece profesyonel ve ücretsiz hizmet veriyor.

http://www.gursoyrealty.com