Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Müessese İletişim


Gürsoy Grup çatısı altında hizmet veren Müessese İletişim, özgün ve anlamlı içerikler hazırlayarak müşterileri için değer üretiyor. Hız çağında kalıcı yayınlara imza atıyor.

Kurum ve markaların duruşuna, değerlerine uygun yazılı ve görsel içeriği hazırlayarak, farklı mecralarda hedef kitleleriyle buluşmasını sağlıyor. Kendine ait bir sözü olma iddiasındaki her kurumun ihtiyaç duyacağı içeriği onun adına tasarlıyor.

Her mecra, kendine özgü içeriğe gereksinim duyar. Müessese İletişim, geleneksel basılı mecraların kalıcı gücünü dijital medyanın dinamizmiyle buluşturarak anlamlı katkılar sunuyor. Aylık ve diğer süreli yayınların yanı sıra hacimli prestij kitaplar, kurumsal tanıtım malzemeleri ve dijital mecralarda kullanılacak görsel ve video içeriklerinin hazırlanması, ajansın ana hizmet alanı.

Müessese İletişim her geçen gün daha da büyüyor, yeni işlere imza atıyor. Genç ve dinamik bir ekiple kurum ve markaların her tür yazılı ve görsel içerik talebini beklentilerinin ötesinde niteliklerle karşılıyor, kurumsal içerikleri özgün tasarım yaklaşımlarıyla zenginleştirerek bir adım öteye taşıyor. Türkiye’nin önde gelen kurum ve markalarına içerik üreten Müessese İletişim’in hazırladığı yayınlar arasında Skylife, Skylife Business, Anadolu Jet Magazine, Empathy gibi önemli dergiler bulunuyor.

http://www.muesseseiletisim.com