Skip to content Skip to footer

KVKK

Gürsoy Grup tarafından kişisel verilerin kullanım koşullarını herhangi bir duyuruda bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Bu web sitesine girerek ve kullanarak aşağıda bahsi geçen kişisel verilerin kullanım koşullarını kabul etmektesiniz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı bu koşulları kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmamalı ve siteden ayrılmalısınız. www.gursoygrup.com.tr altında bulunan bu web sitesi bundan sonra Gürsoy Grup olarak anılacaktır.

Kişisel Verilerin Kullanım Koşulları

Gürsoy Grup tarafından kişisel verilerin kullanım koşulları herhangi bir duyuruda bulunulmaksızın değiştirilebilir. Kişisel verilerin kullanım koşullarında yapılan değişiklik / değişiklikler bu siteye konulmalarından itibaren geçerlilik kazanacaktır. Kişisel Verilerin kullanım koşullarının güncel halinin kontrolü siteyi kullanan ziyaretçilerin yükümlülüğündedir. Lütfen Gürsoy Grup web sitesini yöneten bu koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak KVKK sayfasını kontrol ediniz.

Gürsoy Grup, web sitesi içeriğinde, tasarımında, erişiminde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. Gürsoy Grup herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kısıtlayabilir veya kaldırabilir.

Gürsoy Grup, web sitesi içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarf etmektedir ancak Gürsoy Grup bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve Gürsoy Grup bu bilgilerin doğruluğuna, tam olmasına ve güncel olmasına ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu bilgilerin kullanımı ziyaretçi inisiyatifindedir ve yasal bağlayıcılığı yoktur.

Gürsoy Grup web sitesi üzerinde başka web sitelerine yönlendirmeler bulunabilir. Gürsoy Grup bu web sitelerindeki bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu garanti etmez. Sözü edilen linkler bilgilendirme amaçlı olup ziyaretçiye kolaylık sağlamak amacıyla verilmişlerdir. Gürsoy Grup yönlendirme yapılan sitelerde bulunan bilgilerin doğruluğu, uygunluğu hakkında veya başka bir nedenle sorumlu tutulamaz. Bu bilgilerin Gürsoy Grup‘a bağlayıcılığı yoktur.