Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Vialand Palace


Vialand Palace, aile konaklamaları için tercih edilen 100 süit bulunmaktadır. 60 ile 110 m2 arasında değişen süitlerimiz lüks bir otel konforunu sizlere ev sıcaklığında sunmaktadır. 74 Delüks Süit, 22 Aile Süiti (İkiz yataklı özel çocuk bölmesi ile), 2 Balayı Süiti ve 3 Kral Süitimiz hizmetinizdedir.

İstanbul’da, kusursuz iş toplantıları ve sosyal davetler için 3 adet kolonsuz toplantı salonu ve bir adet boardroom bulunmaktadır. Otel, aynı zamanda İstanbul’un en büyük kongre merkezlerinden biri olan Haliç Kongre Merkezi’ne çok yakındır. Yönetim toplantıları, küçük ve orta ölçekli toplantılar için ideal olan toplantı salonlarında, mükemmel servis ve farklı yerleşim seçeneklerinin yanı sıra, iş için seyahat eden misafirlerin ve iş toplantılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanılmıştır. Büyükada Salonu, 250 misafir kapasitesine sahipken diğer salonların kapasiteleri 14 - 150 arasında değişmektedir. Otelde, aynı zamanda bir İş Merkezi de bulunmaktadır.

Açık Hava Takım Çalışması Aktiviteleri ve Eğitimleri

Vialand Palace, Vialand’de bulunan Tema Park ile açık havada takım çalışması eğitimleri için ideal bir mekandır. Takım çalışması aktiviteleri, ekibinizin uyum içinde çalışarak zorlukların üstesinden birlikte gelmeyi öğrenmelerini hedeflemektedir. Unutulmayacak bir gün yaşayacak olan ekibiniz birlikte verimli bir şekilde çalışmanın farklı yönlerini öğrenirken, keyifli anlar yaşayacaklar. Otele birkaç adım mesafede, 120.000 metrekare üzerinde kurulu olan Vialand Tema Park’ta her yaş için 30 adet farklı eğlence ve macera ünitesi bulunmaktadır.

Hizmetler & Olanaklar

Vialand Palace, misafirlerinin konforu için eşsiz servisler ve olanaklar sunar. Otelin sunduğu bütün olanakların yanında, misafirler otopark çıkışındaki asansörler ile kolayca AVM ve Tema Parka ulaşabilir. Geniş bir restoran ve kafe yelpazesi, AVM’de hizmet vermektedir. Otelin aile-dostu, ev tarzı konaklama konsepti; bir asansör ile kolayca ulaşılan süpermarket, eczane, kuaför ve pekçok diğer olanak ile eşsiz avantajlar da sağlamaktadır.

Kahvaltı

Otel restoranı kapalı alan ve balkonda büfe kahvaltı hizmeti vermektedir. Restorana misafir odalarının koridorlarından direk ulaşılabilmektedir.

Oda Sevisi

Vialand Palace’da 24 saat oda servisi verilmektedir.

Otopark

Vialand Palace, misafirleri için, kapalı alanda 24 saat otopark servisi sunmaktadır. Otele kapalı otoparktan direkt ulaşılabilinir. Misafirler otopark çıkışındaki asansörler ile kolayca AVM ve Tema Parka ulaşabilir. Kapalı otopark ve Vale servisleri konaklayan misafirler için ücretsizdir. Ücretli araç yıkama servisi AVM çalışma saatlerinde hizmet vermektedir.

İş Merkezi

Vialand Palace, iş seyahatlerinizi eksiksiz tecrübe edebilmeniz için, ayrıcalıklı servisler sunar. Otelin İş Merkezi, tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ücretsiz Servisler

Konaklayan misafirler, Vialand Tema Park ve AVM Kompleksi tarafından sağlanan ücretsiz servislerden müsaitlik doğrultusunda yararlanabilir. Sefer detaylarını buradan kontrol edebilirsiniz.

İnternet Erişimi

Vialand Palace, tüm misafirlerine ücretsiz kablosuz internet erişimi sağlar. Yüksek hızlı fiber internet erişimi, hem odalarda hem de genel alanlarda ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

Diğer Servisler

  • Araç kiralama
  • Bilet hizmetleri
  • Bebek bakıcısı-ücretli
  • 24 saat döviz bozma
  • 24 saat nöbetçi müdür
  • Çamaşır ve Kuru Temizleme Hizmetleri
  • Kredi kartı ile işlem yapma imkanları

 

https://vialand.com/suitler