Skip to content Skip to footer

Gürsoy Grup’tan Önemli İş Birliği Antlaşmaları

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonuyla İstanbul’da gerçekleştirilen Türkiye-Suudi Arabistan İş ve Yatırım Formu’na geçen yıl olduğu gibi bu yılda sponsor olarak destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

T.C. Ticaret Bakanı Sayın Prof. Dr. Ömer Bolat, Suudi Arabistan Belediye, Kırsal İşler ve Konut Bakanı Sayın Majid Al Hogail, DEİK Başkanı Sayın Nail Olpak, Suudi Arabistan Ticaret Odaları Federasyonu Başkan Yardımcısı Sayın Fayiz Alharbi, Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve DEİK/Türkiye-Suudi Arabistan İş Konseyi Başkanı Sayın Fatih Gürsoy ve 250’nin üzerinde iş insanının katılımıyla düzenlenen Forumda, iki ülke arasındaki ticareti kısa vadede 10 milyar, uzun vadede ise 30 milyar dolar seviyesine çıkarmak için yeni fırsatlar ve yüksek potansiyele sahip sektörlere yapılacak büyük yatırımlar ele alındı.

Forumda ayrıca Gürsoy Grup şirketlerinden Güryapı olarak Türkiye-Suudi Arabistan İş ve Yatırım Forumu’nda inşaat, altyapı, renovasyon, restorasyon alanında iyi niyet anlaşmalarına (MOU) imza attık.

Yorum Gönder